Wood Converter Mod [1.11.2/1.10.2/1.7.10] – Convert your woods

Please log in or register to like posts.
News

dönüştürmek.  Yaratıcılığınızı inşa etmek için bir şey bu oyun diğer oyuncuların hayran olacak yürütmek çok heyecan verici.  Yapınızı oluşturmak için kaynakların yüksek miktar toplama hayati önem taşımaktadır. Ancak, inşa durdurmak ve sadece kalan konsantre olacak bir zaman gelecek. Ama ne zaman sadece yapınızı inşa ettiklerini topladığınız tüm aşırı malzemeler ile ne yapacaksın?  Kullanılmayan kalır tüm orman için ahşap Converter Mod onları daha yararlı malzeme Into dönüştürmek yardımcı olur.

işlevi:

ahşap Converter Mod sayesinde, döşeme, merdiven, plakalar ve woods diğer türlü senin woods dönüştürmek mümkün olacaktır.  Mod depoda etrafında yalan var herhangi bir ahşap ile bir şeyler yapmak yardımcı olabilir. O bir dönüştürücü olduğundan, malzemelerin aynı miktar da alacaksınız.  Örneğin, bir ahşap blok işçiliği, normalde 4 ahşap plakalar gerektirecektir ve bir tahta çeşitli sopa gerektirecektir.  Ama Converter mods ile plakalar woods aynı sayıda dönüştürmek mümkün olacaktır.  Bu mod ağacının bir türden diğerine dönüştürmek için kullanmak için seçeneğiniz de vardır.

temel olarak, ahşap Converter Mod 1.11.2 sadece işçiliği tarafından ahşap her türlü almak kullanıcının izin verir.  O ağaç, fidan veya ağaç türleri blokta inşaat mükemmel.  Yani ne olursa olsun bir fidan veya ahşap blok ise bu mod genellikle aynı şekilde çalışır.  Ayrıca özgün formuna geri dönmek için kapasitesine sahiptir.  Bu bazı plakalar gerekir olay nedeniyle merdiven dönebilirsiniz ve sandalyeler plakalar geri anlamına gelir.

ahşap dönüştürücü mod MoreItems

o kim nerede ormanlarda yer alan bir konumda oynayan mil uzakta onların yerini bu mod yararlı bulabilirsiniz.  Bu da bir spawn olan oyun için yararlı olabilir ancak herhangi bir canlılarını içermez.

göreli mesaj: cevheri sözlük Converter Mod

yemek tarifleri:

 ahşap-converter-2.jpg

Devamı: nasıl Minecraft

ağaçlarda bitki için nasıl yüklerim?

  • Minecraft Forge en son sürümü karşıdan yükleyip için yapmanız gereken ilk şey değil.
  • mod download.
  • Minecraft oyun dizininde yer alan ‘mods’ klasörüne gidin.
  • içine belgili tanımlık ağıl hulâsa belgili tanımlık memnun mods. Bu mod’s klasör bulunamıyor ya da öyle bir yer yok off şansı üzerinde sadece klasörü oluşturun.
  • klasörü kapatın, oyunu başlatmak ve bu son mod tadını çıkarın.

ahşap Converter Mod 1.11.2/1.10.2/1.9.4/1.7.10 özgün sürümünü yükler önemlidir.  Bu mod kopyalama ve bunu yeniden dağıtma bazı insanlar vardır.

download golf sahası:

için Minecraft 1.11.2

[1.11.2] ahşap Converter v2.9.2.jar

Minecraft 1.11

[1.11] için Minecraft 1.10.2[19459008içinahşapConverterv292jar

]

[1.10.2] WoodConverter v2.9.1.jar

için Minecraft 1.9.4

[1.9.4] Minecraft 1.7.10[19459008içinWoodConverterv291jar

]

[1.7.10] ahşap Converter v2.7_1.jar

kredi: bl4ckscor3 – özgün konu

Minecraft forumunda post ahşap Converter Mod [1.11.2/1.10.2/1.7.10]-dönüştürmek sizin woods indirme Minecraft mods, kaynak paketleri, doku paketleri, Skins, ilk ortaya çıktı… .

Nobody liked ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir