Vanilla Magic Mod [1.11.2/1.10.2] – Playing with magic minecraft

Please log in or register to like posts.
News

ile oynarken Mod [1.11.2/1.10.2] – vanilya Magic Mod 1.11.2/1.10.2 gerçekten her türlü yeni öğeler ekleyerek olmadan farklı sihirli özellikleri geniş bir oyun eklemek için tasarlanmı bir parlak ve oldukça yararlı mod.

vanilya Magic mod Minecraft ile oyuncular kalmadan tüm yeni öğeler

rağmen aynı yönlendirmeye sahip olması farklı ve güçlü mods bir yeri vardır, hepsi ortak bir şey paylaşmak-onlar sırayla onları düzgün çalışması farklı öğeleri kullanımını gerektiren çeşitli büyülü yeteneklerini kullanmak mümkün olacak. Bu düşünceyle, bu eski hardcore oyuncular vanilya Minecraft özellikle keyif yapmak bir şey dikkati çekiyor. Bu mod oyuncular yeni öğeler her türlü hiç kullanmak zorunda kalmadan farklı yeteneklerini yararlanmak mümkün olacak ana nedenidir.

 vanilya-magic-sunak-list.png

şeyler düşünün

için o kadar da tüm vanilya büyü Mod minecraft övünme genellikle klasik yorum ve öğeleri oyun döner için gidiyoruz, bu mod tarafından sağlanan yetenekleri özellikleri diğer mods ile aynı sihirli yönlendirme kadar güçlü değil çünkü bu söz etmek gerekiyor. Ayrıca, mod çok yakında piyasaya sürüldü ve yeni özellikler yayımlanan için gidiyoruz kesinlikle doğrudur unutmamak önemlidir. Büyü ve yeteneklerini bir miktarda yayımlanmıştır olsa bile, şimdi, biz kesinlikle çok yenilerini bekliyoruz için ayarlanır.

 vanilya-magic-mod-2.png

şu anda, oyuncular yararlanabilir bir demet oldukça temel mod gibi ışınlanma ateş topları ve daha büyük ateş topları tarafından teslim sihirli öğeleri ile. Hatta onlar özellikle öfkeli almak ve durum bundan yapmak istiyorsanız büyük bir meteor çağırmak için gelebilirler.

her durumda, vanilya Magic Mod 1.11.2/1.10.2 çeşitli farklı özellikler olsa bile henüz tam olarak tamamlanır ve orada çok gelmek daha sunuyor. Bu özellikle ilginç ve oyun çok daha çok yönlü yapar.

sunak:

= vitrin:

Ayrıca post :

nasıl kurulur?

  1. Minecraft Forge
  2. ihtiyacınız emin olun Download bağlantıları
  3. aşağıda vanilya Magic Mod Dosyadan Başlat menüsüne gidin. Türü: % appdata%/.minecraft. % Appdata%/.minecraft[19459014çalıştırmakiçinEntertuşunabasın]
  4. minecraft/modsfolder gidin. Mods klasörü yoksa, mods klasörüne
  5. bir
  6. koymak Mod dosyası oluşturmak Forge profil, sonra açık menü kullanarak Minecraft denize indirmek.

download golf sahası:

için Minecraft 1.10.2

için Minecraft 1.11

sunucudan 1 -sunucu 2

İndir indirme Download sunucusundan 1 Download–dan Minecraft 1.11.2[19459005içinsunucu2

]

sunucudan 1 -sunucu 2

Download indirme kredi : seia6666 – orijinal iplik CursForge

yazı vanilya Magic sihirli minecraft ile oynarken Mod [1.11.2/1.10.2]- indirme Minecraft mods, kaynak paketleri, doku paketleri, Skins, ilk ortaya çıktı… .

Nobody liked ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir