The Conjuring House – Steam Greenlight

Please log in or register to like posts.
News

The Conjuring House fazlaca karanlık bir geçmişe haiz bir eski terk edilmiş Viktorya biçimı evde 20. Yüzyılın adım atarında gerçekleşecek, paranormal tehlike oyunu, ortamlar ve Parapsikolojist bir ekip yer hakkında gizemleri ve mitler çözülmeye gönderildi.

Oyuncu ekibinin tüm üyelerinin esrarengiz kayboluşu içine çalışır olayı kapsayacak şekilde giden bir gazeteci, o yeri musallat fenalüğü karşı karşıya gelecek ve bulmak için bu eski evin ardındaki sırrı keşfetmek için idare edilecek olan yolu sahne kural şeytani ruhları kaçmak için.

Stres, tehlike, Madness, Terör ve Paranormal olaylar baskıcı atmosfer ile emdirilmiş toplam daldırma içine oyuncu alacak gizemleri dolu bu serüven merkezinde yer alır.

Yaratıcı vizyon

Canavarlar, bir sinematik atış ve şiddet dozu bir korku oyunu yapmak için yeterli değildir, vehamet öncelikle bir duygu ve ruhsal durumdur. Daha iyi bir korku deneyimi daldırma yöntemiyle gerçekleşir. Hedefimiz oyun içinde oyuncu koymak ve oyuncuya bir deneyim yaşayan ziyade bir oyun oynuyor bir duygu vermektir.

Hedef daldırma korumak ve oyun oyuncunun katılımı dahilinde vehamet kavramını keşfetmek bulunduğunu.
Korkusuyla Tasarımı meydana getirilen muntazam bilinmeyen bir vehamet tetikler ve panik oyuncu koyabilirsiniz öneri gücü, yararlanarak ilgilidir. Bu Lovecraft tarafından kullanılan aynı kavram, veya en sakatlayıcı korkulan bir bireyin kendi hayal geliyor anlar korku herhangi bir iyi yaratıcısı, var.

Steam Greenlight Linki : The Conjuring House

[mks_toggle title=”Video” state=”open”]

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=sFGMNgDAiSc” width=”600″ height=”400″ responsive=”yes” autoplay=”no”]

[/mks_toggle]

Nobody liked ?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir