SuperMiner Mod 1.11.2/1.10.2/1.9.4/1.8.9/1.7.10

Please log in or register to like posts.
News

SuperMiner Mod ile olur gerçek bir madenci olmak. Çünkü sen-ecek var olmak taraftar birçok yararlı araştırma ekipmanları ile bu mod araştırma kolay bir iştir. Ayrıca, bu mod tüm önceki ve ayrı SuperMiner mods bir birleşme olduğunu.

Ayrıca bkz: madenci cennet Mod

SuperMiner alt mod listesi:

Captivator -otomatik olarak toplama öğeleri ve XP küreler. [Magnet mode]

captivator bir mıknatıs mod mod sadece alır yukarı öğeleri belirtilen aralık içinde ama aynı zamanda herhangi bir XP küreler kadar algılar olduğunu. Manyetik aralığı yatay ve dikey eksen Player’da 16 blok yarıçapı için alınır. Kullanıcı tanımlı aralıktır.

gelir ile yapılandırılabilir bir beyaz liste / kara liste. Bu liste öğeleri toplamak gerekir ya da göz ardı edilmemelidir Captivator söylemek sağlar. “Beyaz değil” yapılandırma seçeneğini kullanarak “Öğesi kimlikleri” listesi bir beyaz liste (True) veya bir kara liste (yanlış) olarak tedavi etmek için Captivator söyleyebilirim. Varsayılan true’dur (beyaz liste).

özellikleri:

 • öğeleri otomatik olarak alır.
 • otomatik olarak XP küreler kadar alır.
 • özelleştirilebilir yatay yarıçapı.
 • özelleştirilebilir dikey RADIUS.
 • özelleştirilebilir beyaz liste / kara liste.

Cropinator -yapar tarım daha kolay ve çapa daha yararlı.

otomatik çapa : Şimdi senin kara ürün yetiştirmek için hazır zamana kadar kolay öyle. Adil doğru tıkırtı senin çapa her zamanki gibi sen kir/çim ve tarak sizin için otomatik olarak yere kadar olacak. Sadece bir su kaynağı aralığındaki alanları önemsiyordu. Eğer su kaynağı yok bulunursa, çapa sadece normal olarak hareket edecek.

otomatik hasat : doğru bitki mümkün herhangi bir ürün bir çapa ile tıklayarak zaman, tüm olgun bitkileri hasat yeniledim ve.
dairemiz tohumları olgun kırpma ile birlikte toplamak izin vermek için bir isteğe bağlı “Hasat tohumlar” seçenektir. Bu sadece kırpma kesilmesine anlam varsayılan olarak devre dışı.

özellikleri:

 • otomatik olarak geçerli su kaynağı olan kir yüzölçümü bağ.
 • otomatik olarak olgun bitkileri hasat ve fidan.
 • Optionalanly “Hasat tohumlar”.

Ekskavatör -blokları, belirtilen aralık içinde aynı türden bağlı kırarak büyük bir delik kazıyor.

Ekskavatör kazmak / tek bir blok kırarak büyük delik benim izin verir. Aynı türden tüm taşlarını belirli bir aralıkta mayınlı. Bu hasat istediğiniz arazi miktarı iyi ayarlamak için izin vermek için tanımlanabilen kullanıcı aralıktır.
Sen araştırma çalışması için sırayla süre tuşunu basılı tuttuğunuz için gereklidir. Varsayılan düğme değildir büyük belgili tanımlık anahtar – ‘
yalnızca belirtilen araçları ile çalışacak biçimde Ekskavatör sınırlandırabilirsiniz böylece tanımlanabilir bir araçları listesi. Tüm araçlar ve elini veya sadece elini öğeleri sağlar boş bir liste için alınır.

Lumbinator ve/veya Veinator etkinse ekskavatör kendi içinde tanımlanan tüm blokları sayacaktır blok listelerinde.

etkin ışığı varsa ve ‘Otomatik aydınlatmak’ seçeneği açık (varsayılan değer olarak), sonra tarak ışığı zorunda kalmazsınız meşaleler deliğin en düşük düzeyde yerleştirmek için söyleyecektir.

tek katman kazı : bir alan 1 düzeyi teker teker kazmak bu özellik sağlar. Başlangıçta yok blok yüksekliği sadece kazmak kazmak ama alan belirlemek için aynı blok sınırı ve RADIUS kullanır. Sırayla çalışmak için araştırma yaparken tuşunu basılı tuttuğunuz için gereklidir. Varsayılan düğme değildir ters eğik çizgi anahtar – ‘ /

2.1.0 yol bloğu kullanarak bir alanı yolunu otomatik olarak tanır tarak için yeni bir özellik eklendi. Bu özellik mevcut ve üstü Minecraft 1.9 için olur.
ne zaman Ekskavatör geçiş tuşu tutmak (mezar varsayılan ‘ ‘ ‘) ve sağ kürek kullanarak çim (veya kir) tıklayarak, bir yol bakan yönde imal edilecektir. SuperMiner kapatmanızı sağlayan vanilya makinist yolu içine kir çim yanı sıra engeller.
‘Yolu genişliği’ ve ‘Yol uzunluğu’ SuperMiner configuation kullanılarak ayarlanabilir. Genişliği en az 1 blok ve en fazla 16 blok vardır. Uzunluğu 3 blok en az ve en fazla 64 blok var.
sonraki daha–dan 1 blok daha yüksek veya düşük olmadığı sürece yolu koydu yukarı / terain bağlı olarak tepeden aşağı olacaktır.

Ekskavatör şimdi regognises taş türleri (pürüzsüz, andezit, diorite ve granit) farklı varyasyonları. Bu, bir perticular taş türü sizin için en yeni, toplama, dünya çapında awsome yapı gitmek kolaylaştırır. Bir dairemiz varyasyon algılamayı devre dışı bırakmak ve tarak bütün taş türleri sadece taş olarak görmek için geri dönmek için bir seçenektir.

küçük uyarı : gözünü kazı olarak senin stok alanı, hızlı bir şekilde envanter dolduracaktır…

özellikleri:

 • özelleştirilebilir araçları listesi.
 • özelleştirilebilir blok liste.
 • özelleştirilebilir blok sınırı.
 • özelleştirilebilir blokluk.
 • mod etkinse, Lumbinator göz ardı eder ve/veya Veinator blok,.
 • özelleştirilebilir yolu genişliği.
 • özelleştirilebilir yol uzunluğu.
 • isteğe bağlı taş varyasyon algılama. Varsayılan true’dur. (MC-1.8.9+)

ışığı -otomatik olarak yanar sen alan benim.

ışığı uzakta benim ve gittiğiniz gibi alan aydınlatma hakkında endişelenmeyin izin vermek için tasarlanmış. Blok kırma iken ayaklarını ışık düzeyinde gerçekleştir ve ışık seviyesini tanımlanmış ışık seviyesinin altında kalırsa bir meşale yerleştirir.
içinde çalışması mod için meşaleler envanter içinde olması gerekir. Meşaleleri camlama klik üzerinde olması gerekmez.

2.1.0 meşaleler şu anda tutulan madde takas gerek kalmadan yerleştirilmesini sağlamak için yeni bir Keybind tanıttı.
madde düzenlenen geçerli olsaydı çalışmak ve bu her zaman işe yaramaz için meşaleler camlama klik sende gerekli olduğu gibi bu büyük ölçüde geliştirilmiş sürümü 2.1.2.037 kendi sağ tıkla sonucudur (blok gibi).
meşale yerleşim şimdi sadece meşaleler envanter içinde olması gerekir ve kapalı elinde meşale varsa şimdi çalışıyor.

özellikleri:

 • özelleştirilebilir en düşük ışık seviyesi.
 • meşale yerleştirme keybind. Varsayılan düğme ‘V’ değildir.

Lumbinator -tüm bir ağaç doğrayın.

Lumbinator gerçek hayatta olduğu gibi tüm bir ağacı olanak sağlar.
sen olsun veya olmasın tüm ağaç alt blok daha yüksek kesme zaman doğranmış tanımlayabilirsiniz. Varsayılan değer Hayır, hangi herhangi bir blok kesme puanın altına bırakır.

özellikleri:

 • özelleştirilebilir araçları listesi.
 • özelleştirilebilir ahşap blok liste.
 • özelleştirilebilir yaprak blok liste.

Shaftanator -kendinizi bir mayın şaft kazmak.

Shaftanator incelemesi daha hızlı ve daha kolay bir maden şaftı otomatik olarak kazma tarafından şerit yapmak için oluşturuldu.
şaft kazdık sonra yapmanız gereken şey yürüyüşe çık ve cevher toplamak.
varsayılan olarak Shaftanator bir mayın şaft iki blok yüksek, bir blok geniş ve on altı blok uzun kazmak olacak. Özelleştirilebilir milinin boyutudur.
kullanarak Mod seçenekleri veya yapılandırma dosyası Şaft yükseklik, belirtebilirsiniz genişliği ve uzunluğu varsayılan sınırları içinde.
Sen araştırma çalışması için sırayla süre tuşunu basılı tuttuğunuz için gereklidir. Varsayılan düğme ‘Sol Alt’ anahtarıdır.

etkin ışığı varsa ve ‘Otomatik aydınlatmak’ seçeneği açık (varsayılan değer olarak), o zaman Shaftanator gerek yok bu yüzden meşaleler şaft uzunluğu boyunca yerleştirmek için ışığı söyleyecektir.

Veinator etkin varsa ve ‘Benim cevheri damarlar’ seçeneği açık (varsayılan olarak kapalı), o zaman Shaftanator Veinator cevheri damarlar şaft uzunluğu boyunca benim için söyleyecektir.

küçük uyarı: gözünü stok alanınızı, şaft kazma olarak hızlı bir şekilde envanter dolduracaktır…

özellikleri:

 • özelleştirilebilir Şaft yükseklik-2 ve 16 arasındaki sınırı.
 • özelleştirilebilir mili genişliği-1 ve 16 arasındaki sınırı.
 • özelleştirilebilir şaft uzunluğu – 4 ve 128 arasındaki sınırı.
 • şaft Yak ışığı ile çalışır.
 • ile Veinator cevheri damarlar mil boyunca benim için çalışır.

substitutor -otomatik olarak benimkini iken doğru aracı seçin.

substitutor bir blok kopma başlar ve sonra varsayılan olarak daha önce düzenlenen öğesine geçiş yapar en iyi araç otomatik olarak geçer bir istemci yan mod olduğunu.
sadece camlama klik stok alanlarınızı araçları kullanılacaktır. Hızlı/en iyi alet-ecek var olmak seçme saldırıya blok ve en iyi büyüler dayalı.
varsayılan olarak,-ecek var olmak seçme ipek değmek alet için ipek dokunmatik bloklar, cevher, Glowstone, cam vb gibi. İpek dokunursan servet sevdigi unavaliable olduğunu.
A sbir mafya saldırıyor, word seçilmiş olacaktır. Mod seçenekleri özelliğini devre dışı bırakmak sürece varsayılan olarak tüm pasif çetelerin (inek, koyun, domuz vb.) Substitutor tarafından göz ardı edilir.

substitutor kabaca Thebombzen’ın otomatik geçiş mod dayanır ve Substituors kodu adil bir miktar otomatik geçiş satın aldı/değiştirilmiş oldu. KOCAMAN bir teşekkür Thebombzen için mükemmel mod için dışarı.

özellikleri:

 • istemci yalnızca Mod
 • isteğe bağlı: geçiş daha önce düzenlenen öğenin üzerine.
 • isteğe bağlı: bir SilkTouch araç başka bir aracı üzerinde lehine.
 • isteğe bağlı: diğer araçları geçerli araç’ın bloğu için geçerli ise yerine karar verirken göz ardı.
 • isteğe bağlı: pasif bir silah yerine karar verirken çetelerin yoksay.

Veinator -maden cevheri tüm bir damar.

Veinator cevheri tüm damarlar benim sağlar.
VienMiner ven için sırayla bir düğmesini mayınlı tutmak için gerek kalmadan olarak aynı prensip çalışır.

özellikleri:

 • özelleştirilebilir araçları listesi.
 • özelleştirilebilir cevheri blok liste.

video inceleme:

gereksinimleri:

Minecraft Forge

Download golf sahası:

dosya adı durum oyun sürüm Tarih
SuperMiner-[1.11.2]-2.1.16.121.jar yayın 1.11.2 4 saat önce
SuperMiner-[1.11]-2.1.16.120.jar Sürüm 1.11 4 saat önce
SuperMiner-[1.10.2]-2.1.14.125.jar yayın 1.10.2 4 saat önce
SuperMiner-[1.7.10]-2.1.7.221.jar yayın 1.7.10 2 Şubat 2017
SuperMiner-[1.10]-2.1.5.052.jar yayın 1,10 Aralık 10 , 2016
superMiner-[1.9.4]-2.1.5.108.jar Yayın 1.9.4 10 Aralık 2016
SuperMiner-[1.9]-2.1.5.119.jar yayın 1.9 10 Aralık 2016
SuperMiner-[1.8.9]-2.1.5.133.jar yayın 1.8.9 Aralık 10 2016

Yazar: DuelMonster

post SuperMiner Mod 1.11.2/1.10.2/1.9.4/1.8.9/1.7.10 üzerinde ilk Minecraft Mods ortaya çıktı.

Nobody liked ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir