SlashBlade Mod [1.11.2/1.10.2/1.8.9/1.7.10] – Japanese Katana Swords

Please log in or register to like posts.
News

SlashBlade Mod için Minecraft-tüm oyun deneyimi

değiştirebilirsiniz değerli bir ek Minecraft oldukça zaman şimdi, ve yaklaşık edilmiş ama oyun oynayalım adanmış ve tutkulu oyuncular büyük topluluk sayesinde, asla sıkıcı oluyor yeni mods sürekli geliştirilen , oyun heyecan verici içerik ve özellikler ekleyerek.

ve o kim biraz muharebe sistemi, SlashBlade Mod tam olarak sunuyor sıkmak isterim yeni ve etkileyici silah yanı sıra güçlü açılan büyük bir seçim bu saldırıları-herhangi bir mafya hızlı ve kolay bir yok. Elde edilebilir için download için birkaç ay şimdi oldu, ama hataları, mevcut ek özellikler ve içerik, scharfer, belgili tanımlık Gelişmiş Mod sayesinde düzeltmek çok sayıda güncellemeleri var.

korku veren Japon Katana için Minecraft SlashBlade Mod taşıdır Katana-mutlak bir zorunluluktur yönelik herhangi bir yakın dövüş için güçlü Japon kılıç kılıç

oyun, hani şu samuray karakterler. Katana kılıç mod, çeşitli çeşitli malzemeler tarafından hazırlanmış, ancak her biri fırsatlar yıkıcı zarar her bölü çizgisi ile. Çetelerin ordularını kolayca gitmek mümkün olur, böylece silah etkisi hasar alan fırsatlar unutmamak gerekir.


 SlashBlade Mod

muhteşem tarak

söyleniyor, bu mod sadece yeni bir silah modeli eklemez unutmamak gerekir. SlashBlade Mod da tarak çeşitli birleştirmek, düzgün çalıştırıldığında, büyük hasar başa çıkabilirim. Bu dümen ayırıcısı ve Calibur tarak, tüm diğerleri arasında içerir. Ve bazı biraz master için zor olabilir, ancak son derece güçlü ve az söylemek oldukça muhteşem olduğu gibi bu gerçekten işe yarayıp yaramadığını.

vitrin:

kolay yüklemek ve çalıştırmak için:

mod yüklemek gerçekten kolay, tüm yapmanız gereken Minecraft Forge en son sürümü karşıdan yükleyip. Sonra Minecraft sürüm ve kopya bağlı olarak şu mod sürümü download ya da belgili tanımlık kavanoz eğe “Mods” klasöre taşıma gerekir. Bunu yaptıktan sonra geriye kalan tek oyun çalıştırmak ve bu korku veren mod ve ilginç ve heyecan verici yeni özellikleri zevk olduğunu.

Sonuç olarak:

muhtemelen Minecraft mods orada binlercesi ve hepsi download ve onları denemek için çaba olmasına rağmen SlashBlade Mod bir çok oyun ve bütün Minecraft deneyim artırabilir iyi eklemeler olduğunu söylemek güvenli olduğunu. Scharfer belli ki oldukça uzun bir zaman ve çaba oluşturmak için getirmifltir ve ile belgili tanımlık güncelleştirmek o düzenli olarak yayımlar geliştirmeye devam etmektedir.

download golf sahası:

için Minecraft 1.7.10

sunucudan 1 -sunucu 2

Minecraft 1.8.9[19459004için Download indirme]

Server 1 -Minecraft 1.9 için sunucudan 2

indirme

Download sunucusundan 1 -Minecraft sunucusundan 2

Download 1.9.4

sunucudan 1 -sunucu 2

Minecraft 1.10.2[19459004için Download indirme]

sunucudan 1 -sunucu 2

Minecraft 1.11.2/1.11[19459004için Download indirme]

sunucudan 1 -sunucu 2

Download indirme kredi : scharfer

yazı SlashBlade Mod [1.11.2/1.10.2/1.8.9/1.7.10]-Japon Katana kılıç ilk ortaya çıktı indirme Minecraft mods , kaynak paketleri, doku paketleri, Skins,… .

Nobody liked ?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir