Rockhounding Mod: Chemistry

Please log in or register to like posts.
News

Minecraft Nedir?

Minecraft, küplerle çeşitli tasarımlar yapmanızı sağlayan 3 boyutlu oyundur. Programın ilk sürümleri Markus “Notch” Persson tarafından yazılmıştır ve Notch’un kurduğu Mojang şirketi çatısı altında geliştirilmektedir.

Minecraft Modları Nedir?

Minecraft modları, oyuna ek özellikler ekleyerek oyunu daha gösterişli ve özellikler eklemek için kullanılır örnek olarak kılıc modlarından birini kurarak kılıcımıza daha fazla özellik ekleyebiliriz.

Eğer beğendiyseniz yorum atarak veya sol taraf dan herhangi bir sosyal medya hesabınızdan paylaşabilirsiniz.

[mks_icon icon=”fa-check” color=”#dd3333″ type=”fa”]Özellikler:

 

Bu 1.10 için rockhounding mod dalıdır.
Kimya, kimyasal elementler olmak için bir mayınlı mineral getirmek süreçlerle çalıştırmayı dener. Bu mod amacı, basit bir şekilde çıkarılan elemanları içeren bazı özellikleri yeniden onları dekoratif veya fonksiyonel uygulamalar olmaktır.

0dead6d411a0478cd51911060132ca5c

Rockhounding Mod onları almak için prosedürlerin bir ipucu, dekorasyon ve inşaat malzemeleri üretiminde odaklanmış değil, aynı zamanda keşfetmek ve çeşitli uygulanabilir kaynak toplamak için keşif ve mağara madencilik geliştirmek amaçlamaktadır. mod farklı yollar, kendine özgü yöntemlerle her biri kapsar.

 

  • Basit rockhounding ve süreç bina bölüme aramak için Overworld mineral ve kayaçların geniş bir koleksiyon çoğaltılır. Her kaya tipik gerçek yaşam bakışla tasvir edilmiştir.
  • Kimya yeni araçlar ve makineler üretmek için kullanılan kimyasal elementler ve alaşımları, olmak için mayınlı mineral getirmek süreçlerle çalıştırmayı dener.
  • Gemoloji büyü gibi görevler için kullanılmak üzere ham kayalardan taşlar ayıklamak ve onları parlatmak için izin verir.Uygulama öğeleri ve blokları veya tetikleyici olaylar ve etkileri atmak için izin verecektir.
  • Ek özellikler bazı temalı kaynaklar ile oynamak için dünyaya getirmek içindir.

Mod düşük katmanlı teknolojisi sağlanır, makine ve cihazların bir dizi GUI’leri aracılığıyla veya oyuncu etkileşimi ile makul bir şekilde malzemeleri işlemek için. Fonksiyonel özellikleri ve basit deneyler de vardır. Ilerici mümkün bu yüzden de mod Questing yönünü vurgulamak için her özellik kadar çıkartılacaktır.

Teknik Ağacı hızlı bir bakışta mod ve ne yapmak için izin oluşturan tüm parçaları gösterir. Bu farklı yollar kapsayan çeşitli bölümlerden oluşmaktadır. Her biri mod geri kalanı ile interferring olmadan devre dışı bırakılabilir.

 

 

[mks_icon icon=”fa-wrench” color=”#dd3333″ type=”fa”][mks_separator style=”double” height=”2″] Kurulum :

[mks_toggle title=”Kurulum” state=”open”]

  • Forge Mod Kurulu Olması Gerekli.
  • Arama bölümüne %appdata% yazarak giriyoruz.
  • /.minecraft/mods klosörüne giriyoruz
  • jar dosyasını mods klosörüne atıyoruz ve minecraftı başlatıyoruz.
[/mks_toggle]

[mks_button size=”large” title=”İndir” style=”rounded” url=”http://www.mediafire.com/file/w1sq127dfptag0u/rockhounding_chemistry-1.10.2-v1.02.jar” target=”_blank” bg_color=”#39a533″ txt_color=”#FFFFFF” icon=”fa-download” icon_type=”fa” nofollow=”1″]

Nobody liked ?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir