Progressive Automation Mod [1.10.2/1.9.4/1.7.10]

Please log in or register to like posts.
News

Minecraft öncelikle oyun arkadaşlarınızla zevk, neden değilse arkadaşlar hemen hemen görmek mümkün olmayacaktır eğer binada bir karmaşık yapı ve karmaşık bir anlamı yok.  Özellikle genellikle yapınızı mahvediyorsun canavarlar varsa bina yapıları Minecraft üzerinden uzun bir zaman ve çaba artı küçük bir tutam hayal kırıklığı alabilir.  Peki ya arkadaşın ile önemli bir süre binanızı ilerlemesi ihmal etmeden oynamak için bir yolu yoktur?  Son ilerici otomasyon Mod bunu mümkün kılan.  Şimdi genellikle son gün için senin sokulgan bir yapı oluşturma güçlük eksi ile oyunun tadını alabilmek olacaktır.

özellik:

Bu ilerici otomasyon Mod 1.10.2 bloklar, yığınlar halinde cobblestones ile yerini alacak düşük teknoloji madenciler sahiptir.  Kesinlikle düzgün bir yapı oluşturmak için seviyorum yararlı olacaktır.  En son bu özelliği kesinlikle oyun deneyimini artırmak ve yeni bir seviyeye götürün.   Karakterinizin işçiliği tabloda bulunan değilse bile işçiliği makine-ecek da almak işçiliği öğeler üzerinde.

ilerici otomasyon Mod 1.10.2/1.7.10 gereksiz iş ortadan kaldırır ve tekrarlayan görev mümkün olabileceği kadar hızlı tamamlanır.  Oynama ve yetişmeye üzerinde diğer oyunculara Minecraft içinde yapmak kolay bir şey değil ama bu son özellik, mutlaka sadece en az zaman ve çaba sarf bile işçiliği ve bina üzerinde tutmak mümkün olacak.  Şimdi görevi otomatikleştirmek mümkün olacak ve bu-ecek emin yapmak oyun daha ilginç, çekici ve eğlenceli.

göreli mesaj:

hemen mod yüzünden uygunluk vurgulanana ve ihtiyacın bir sınırlama olmaksızın tüm işleri otomatikleştirmek için izin verilir. Sadece yalnız bir ayak işi ilk başta her şey asmak başlayana otomatikleştirme üzerinde konsantre reçete için alternatiftir.

. =  Tam oyun keyfini en temel görevi otomasyon özelliği etkin emin olmanız gerekir.  Asla aynı işi tekrar tekrar gerçekleştirmek gerekir. Minecraft şimdi saf eğlenceli ve heyecan bir oyuna dönüşmüştür.

muhtemelen bu Otomasyon özelliği daha hızlı tamamlamak için görevin istediğiniz olay yükseltilebilir ve her zamankinden daha fazla iş bitirmek istiyorum aslında bu korku veren mod hakkında en iyi bölüm kaynaklandığı. Bu yüzden gerekli malzemeler var olduğu sürece onların kapasiteleri güncelleştirmek için izin verilir.  ilerici otomasyon Mod ile şimdi Minecraft tam potansiyeline için zevk mümkün olacak.

“Miner,” biri kömür yakıt olarak kullanarak bize tarafından zarar için sorumlu bloktur. Diğer “ağaç çiftlik davranan dikim ve Gaze helikopter” olduğunu.

özellikleri:

 • normal yakıt kullanan bir düşük teknolojili madenci. Yerine mayınlı alan Arnavut kaldırımı ve sonsuz (ile yeterli kaynak) genişletilebilir.
 • basit bir ağaç çiftlik ve bitki ve chop ağaçlar.
 • o terfi ettirmek daha verimli alır basit bir jeneratör.

ekran görüntüleri ve yemek tarifleri:

öğeleri

 yükseltir ilerici-otomasyon-Mod
terfi ettirmek-ebilmek var olmak kullanılmış-PA makinelerin çoğunda Yükseltme yapmak farklı şeyler onlar makine bağlı olarak kullanılmış. İçinde kullanmaya çalıştığınız makine olarak aynı katman yükseltme yalnızca kullanabilirsiniz. Yükseltmeleri bir makineden bu kırarak geri dönebilirsiniz.

RF motorları

 ilerici-otomasyon-Mod
RF motoru çekirdeğidir tüm RF desteklemek için bu mod, tüm jeneratörler ihtiyacı en az bir işçiliği tarifleri ve istediğiniz herhangi bir makine tarafından powered RF içeride ihtiyacınız olacaktır.

makineleri hazırlanmış RF kabul, onları kabul yapmak için bu motorları bir yakıt yuvasına eklemeniz gerekir. Sonra bir kez sen yapmak belgili tanımlık makine jeneratörler ve diğer mods kablolar için bağlanabilir. Depolanan enerji kaybı olmadan motor bir makineden diğerine taşımak mümkün olduğu kadar makine depolar enerji sonra motoru içinde depolanır.

(yapılandırmaları değiştirilebilir) varsayılan olarak motorları 40.000 saklayabilirsiniz RF.

blok

[[Visit blog to check out this spoiler]]

Mod Spotlight:

yapılandırmaları:

 • onları bütün bir komisyon değil, temelde bok dışarı mod veya tüm devre dışı OP yapabilirsiniz.

nasıl yüklenir?

 • yükleyip Minecraft Forge
 • Download ilerici otomasyon Mod
 • % appdata % için gidin.
 • .minecraft/mods klasörüne gidin.
 • ve indirilen jar (ZIP) dosyası bırakın.
 • biri yoksa, bir tane oluşturabilirsiniz.
 • mod tadını çıkarın.

download golf sahası:

yazar : Vanhal

yazı ilerici otomasyon Mod [1.10.2/1.9.4/1.7.10] ilk ortaya çıktı indirme Minecraft mods, kaynak paketleri, doku paketleri, Skins,… .

Nobody liked ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir