Perestroyka V 0.5 [MP]

Please log in or register to like posts.
News

Perestroyka V 0.5

Perestroyka V 0.5

Perestroyka V 0.5

Perestroyka V 0.5

orijinal bağlantı [Uploaded.net]

harita Perestroyka + Eng / Almanca.

mod bir inanılmaz güzel, büyük Rus harita “Perestoyka 1986” eklemek olacaktır. Haritalar diğer haritalar ile olumlu karşılaştırır.

kültür harita ve hayvanlar fs 17 için standart.
1) komut dosyası çamur: Kayma, çamur fışkırmaları, yavaşlama ve makine kirletiyor. Çamur içinde her tekerlek ayrı ayrı davranır.
2) animasyon hayvanlar: inek ve koyun ait diğer kişilere (Standart); Yılanlar, martılar, Kartallar, atlar, köpekler ve kediler
3) hava trafik bir zamanlamaya.
4) demiryolu Rating: orada harita üzerinde bir zamanlamaya çalıştırmak trenler sadece 1 tren olabilir. Trenler “tematik”, yani yalnızca belirli ürünler tren istasyonuna ve hiç üst üste alın. Demiryolu parça biraz sarma. Sayısı, türü ve rengi otomobillerin rastgele, arabaları bazıları farklı yükler var seçilir. Oyuncu durdurma bir ceza
aldıktan sonra kullanırken, tren engeller, sorunları hooters ve frenler, tepki 5) gemi-bip sesi, programa göre içinde bağlantı noktası anlamına gelir. Kargo liman miktarını etkiler. Park sonunda, acil kargo liman bir ileti görüntülenir.
6) Döner kepçeli ekskavatör used. Güzel animasyonlar ve sesler vardır. Yük-in kum ve çakıl seçeneği gerekli Beton Santrali tarafından bitki de çimento, liman satın gerekir.
7) harita üzerinde kültür: Standart + çavdar, yulaf, ayçiçeği, soğan, havuç. 8) hayvanlar: Standart + buzağılar, domuz
fabrikalar üretmek: ayçiçek yağı, paket tereyağı (pasta, kabuğu), konserve ürünler, yoğunlaştırılmış süt, ekmek, bisküvi, bira, şeker, beton, buğday unu, çavdar (kepekli), Mısır. Bira için atlama satın almak ve bu taşıma, beton için Kuru çimento satın almak. Tüm yüklerin ağırlık farklıdır. Örneğin, tam hop sürücü bir yokuş yukarı, kamyon kolayca dışarı atlayacaktır ile çakıl veya çimento-tam gövdeli römork bir daha güçlü tutun ve kargo ağır olduğundan çok az, gidecek.

kredisi:

[ Perestroyka V 0.5 [MP] yazı çıktı ilk LS2017.com

FS17Go.ru/Perestroyka

.

Nobody liked ?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir