Neat Mod [1.11.2/1.10.2/1.8.9] – Next level

Please log in or register to like posts.
News

Eğer saat sonsuz eğlence ve oyun üzerinde Minecraft hoşlanıyor musunuz? Bunu yaparsanız, size muhtemelen artırmak ve daha eğlenceli hale getirmek oyun ve eğlenceli geliştirmek için bir yol arıyordum. Yanı sıra diğer karakterler bazı favori televizyon programlarını ve filmleri oynamak ile oluşturmak izin vermek için farklı ürünleri bir dizi oluşturmak izin birçok cilt paketleri vardır.

iken Bunlar eğlenceli ve deneyiminizi geliştirmek için bazı ilginç mods bulmayı başlattığınızda bir süre için eğlenceli, gerçek eğlenceli geliyor. Bu mods ki Minecraft için temiz Mod . Oyun yeteneklerinizi üst seviyeye yukarı yapmanızı sağlar büyük bir mod olduğunu.

düzenli plakalar üzerinde bir spin olduğunu.

özellikleri:

temiz mod 1.11.2/1.10.2/1.8.9 onların sağlık ve adlarını görmek izin her yaratık üst birim kare gibi yeni ve heyecan verici özellikler ekler. Ayrıca, sağlık bar mafya engel değildir, görünür olacak ve rengi yeşilden kırmızıya geçerli sağlık durumlarına bağlı olarak değişir.

öznitelikleri, çetenin türü hakkında merak ediyorsanız temiz mod 1.11.2 de bu ve mücadele ve onlara saldıran daha kolay kılan zırh durumlarını görmenizi sağlar. Tavuk jockeys ve örümcekler gibi daha büyük çetelerin için grup sağlık barlar biriktirecek.

mücadele deneyimi

mücadele ve çetelerin saldıran hoşlanıyorsanız ve yaratıklar artırmak, bu sizin için mod. Ne kadar sağlık yaratıklar yaptı belirlemek ve ne zaman onlar yok olacak kolayca görmenizi sağlar yardımcı olabilir.  Yaratıklar dövüşürken genellikle onları öldürmek için ne kadar sürer bilmiyorum. Bu mod kaç sayısı o ortak yaratıkları öldürmek için gereken büyük bir fikir verecektir. Bir kerede birden fazla yaratık ile daha büyük bir savaşa olduğunda bu yardımcı olabilir. O zaman mümkün ölçer herkes hareket ve kendi işine bak ölmesi için alacak ne kadar olacak.

düzgün yapılandırma

sonuç

mücadele seviyorsan ve Minecraft oyunda mücadele ama karakterler ve yaratıklar onların ölümü ulaştığınızda o zaman sen-ecek aşk bu mod bilmemek hoşuma gitmiyor. Bu mücadele alır ve tamamen yeni bir seviyeye savaşları. Her ne kadar sağlık yaratık terk etti öğrenmek yeteneği ile o zaman Dövüş yeteneğini eleştiri ve onları bir daha iyi hissediyorum ve önüne gelen herhangi bir savaşı kazanmak için oyun için özelleştirin. Eğlenceli ve heyecan yeteneği herhangi bir mafya ya da önünüze gelen yaratık mücadele yoluyla saat üzerine saat keyfini çıkarın. Zaten inanılmaz bir oyun için inanılmaz bir deneyimdir.

nasıl kurulur?

  1. Minecraft Forge olduğundan emin olun.
  2. temiz Mod
  3. download Başlat menüsüne gidin. Türü: % appdata%/.minecraft. % Appdata%/.minecraft[19459018çalıştırmakiçinEntertuşunabasın]
  4. minecraft/modsfolder gidin. Mods klasörü yoksa, mods klasörüne
  5. bir
  6. koymak Mod dosyası oluşturmak Forge profil, sonra açık menü

kullanarak Minecraft başlatmak Download golf sahası:

için Minecraft 1.7.10

Download bağlantı 1 Download link 2

için Minecraft 1.8.9[19459002–dan]

Download Link 1 Download link 2

için Minecraft 1.9

Download Link 1 Download link 2

Minecraft 1.9.4[19459002için]

Download Link 1 Download link 2

için Minecraft 1.10.2

Download bağlantı 1 Download link 2

için Minecraft 1.11.2[19459002—-]

Download bağlantı 1 Download link 2

–dan–dan Yazar: Vazkii

sonrası temiz Mod [1.11.2/1.10.2/1.8.9]-sonraki seviyeye indirme Minecraft mods, kaynak paketleri, doku paketleri, ilk ortaya çıktı derileri,… .

Nobody liked ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir