MrCrayfish’s Device Mod 1.11.2/1.10.2 – Realistic Laptop for Minecraft

Please log in or register to like posts.
News

için MrCrayfish’ın aygıt Mod 1.11.2/1.10.2 tanıtır Minecraft elektrik ve sadece işlev görebilir dijital cihazlar (gibi yazılımı çalıştıran) onların gerçek hayat versiyonu gibi.

elektronik ekipman her zaman için Minecraft mods bir favori konu olmuştur. Mods denemiş olabilirsiniz televizyonlar, buzdolapları veya hatta sözcü hem hem hakkında diğer makineleri, bu yüzden bugün benzersiz mod dizüstü bilgisayarlar temalı tanıtacak.

aygıt mod dizüstü not almak gibi basit görevleri yapmak için kullanılabilir, masaüstü duvar kağıtları, işletim sistemi ile tweaking… etrafında değişen yaratıcı Ayrıca yazılım ve uygulamalar indirmek ve kendi dizüstü bilgisayarlarda kullanmak için oyuncular için bir sistem geliştirmek saptandı.
yazar için kullanmak player özellikleri (ve muhtemelen yeni aygıtlar de) eklemek için güncelleme devam edecektir çünkü mod aygıt Mod olarak adlandırılır.

 Minecraft için MrCrayfish'ın aygıt Mod 2

 MrCrayfish'ın aygıt Mod Minecraft 3 için

MrCrayfish’ın aygıt mod en son sürümü aşağıdaki linkten indirmek ve yüklemek için talimat izleyin. Mod çalıştırmak için herhangi bir ek mod ihtiyacı var mı diye kontrol etmeyi unutmayın. Mutlu oyun!

nasıl yüklemek MrCrayfish’ın aygıt Mod 1.11.2/1.10.2 için- Forge Installer MrCrayfish’s-Device.jar dosyası Download Minecraft

  1. için gerçekçi Laptop.
  2. sağ tıklayın Forge yükleyici koşmak aynı derecede idareci ve Forge yüklemek için Tamam’ı tıklatın. ( Minecraft Forge) yükledim bu adımı atlayabilirsiniz
  3. açık başlamak üstünde okul sırası > çalışmasını açın (ya da sen-ebilmek kullanma pencere eşiği + R klavye kısayolunu)
  4. türü % appdata % çalışma ve basın içine girin.
  5. için klasör /.minecraft/mods[19459010gidin]
  6. yerine jar dosyasını mod mods klasöre karşıdan yükleyip sonra Minecraft çalıştırın. Bitmiş!

burada günlük güncellenen en son Minecraft 1.10.2 Mods bkz.

Download golf sahası için MrCrayfish’ın aygıt Mod 1.11.2/1.10.2

 Download > Minecraft 1.10.2

> Minecraft 1.11.2 ve 1,11

post MrCrayfish’ın aygıt Mod 1.11.2/1.10.2-gerçekçi Laptop için Minecraft üzerinde ilk Minecraft 1.11.2 ortaya çıktı , 1.10.2 | Minecraft Mod .

Nobody liked ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir