Minecraft Spindle (Mil) Mod

Please log in or register to like posts.
News

Minecraft Nedir?

Minecraft, küplerle çeşitli tasarımlar yapmanızı sağlayan 3 boyutlu oyundur. Programın ilk sürümleri Markus “Notch” Persson tarafından yazılmıştır ve Notch’un kurduğu Mojang şirketi çatısı altında geliştirilmektedir.

Minecraft Modları Nedir?

Minecraft modları, oyuna ek özellikler ekleyerek oyunu daha gösterişli ve özellikler eklemek için kullanılır örnek olarak kılıc modlarından birini kurarak kılıcımıza daha fazla özellik ekleyebiliriz.

Eğer beğendiyseniz yorum atarak veya sol taraf dan herhangi bir sosyal medya hesabınızdan paylaşabilirsiniz.

 

[mks_icon icon=”fa-check” color=”#dd3333″ type=”fa”]Özellikler:

pjbpeaq

Minecraft Spindle (Mil) Mod, Bu mod, bir fırça ile eklenen yalnızca bir öğe vardır. Bu yaratıcı menü Araçlar sekmesinde yer almaktadır.

Bir blokta işaret ederken fırça kullanmak için, sadece sağ tıklayın. blok hemen 256 blok herhangi bir blok kadar tıklayabilirsiniz, aralığında olması gerekmez. Eğer herhangi bir URL girebileceğiniz bir gui görünecektir. Bir URL girin ve ardından Paint tıklatın veya sizin anahtarını girin slam.

Voilà! Sizin piksel sanat, olurken sen işaret ve yukarı doğru gidiyoruz yerden yatay odaklanmıştır.Bu kadar basit!

 

İzinler

yaratıcı modda olma ve hileler single etkinleştirilmiş ve multiplayer op yapılabilir sahip fırça kullanarak gerektirir. Eğer bu izinleri yoksa, yine öğeyi almak mümkün olacak, ancak öğesini kullanarak üzerine, oyuncuya bir sohbet mesajı eksikliği izin söyleyerek açılacaktır.

 

Sınırlamalar

1 ölçek piksel sanat: Şu anda, mod sadece 1 oluşturmak için bir yol sağlar. Yani kullandığınız görüntünün aynı boyutlara sahip bir piksel sanat alacak demektir. Eğer 256 piksel genişliğinde bir görüntü varsa Yani, 256 blok geniş piksel sanat alacak. Aynı yükseklikte için de geçerli.

Başka bir sınırlama, mod, yalnızca görüntüyü yeniden yün mevcut 16 renk kullanır ve esaslı paketi kaynak değil şu anda. Bu nedenle, değişen kaynak paketleri mod piksel sanat üretir biçimini değiştirmek olmaz.

Her zaman akılda Minecraft en 16 yün renkleri dönüştürür görüntüleri mükemmel değil benim algoritması tutun. Herkes bana daha gerçekçi yapmak için iyi bir yol göstermek için açığız!

 

[mks_icon icon=”fa-wrench” color=”#dd3333″ type=”fa”][mks_separator style=”double” height=”2″] Kurulum :

[mks_toggle title=”Kurulum” state=”open”]

  • Forge Mod Kurulu Olması Gerekli.
  • Arama bölümüne %appdata% yazarak giriyoruz.
  • /.minecraft/mods klosörüne giriyoruz
  • jar dosyasını mods klosörüne atıyoruz ve minecraftı başlatıyoruz.
[/mks_toggle]

[mks_button size=”large” title=”İndir” style=”rounded” url=”http://www.mediafire.com/file/ak9q5h6fkfmk28p/Spindle-1.10.2-1.0.jar” target=”_blank” bg_color=”#39a533″ txt_color=”#FFFFFF” icon=”fa-download” icon_type=”fa” nofollow=”1″]

Nobody liked ?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir