Farming Simulator 17 Hakkında Bilgiler

Please log in or register to like posts.
News

 

Merhaba Bildiğiniz gibi en popüler tarla,çiftlik oyun simulatorü olan Farming Simulator 17’nin hakkında bilgiler verecegiz

oyun aynı zamanda bizim sitemizlede alakalı oyuna mod kurabiliyorsunuz biz de sizin gibi çıkması için sabırsızlanıyoruz.

farming

 

 

[mks_icon icon=”fa-star” color=”#dd3333″ type=”fa”] Farming Simulator 17 İnceleme
Yapımcılığını Giants Software firmasının üstlendiği inanılmaz bir çiftçilik oyunu olan Farming Simulator serisi dünya çapında milyonlarca oyun sever tarafından oynanan ve her platformda kendisini göstermeyi başaran oyun serisidir. Farming Simulator serisinin en yeni oyunu olan Farming Simulator 17 ise oyun severler tarafından çıkış tarihi beklenen bir oyundur. Farming Simulator 17 oyunun da ki amacımız ise sahip olduğumuz çiftçi araçlarımız olan traktör, kamyon, hasat makineleri, çiftlik hayvanları gibi araçları kullanarak kullanarak çiftliğimizi geliştirmek ibarettir. Yapacağımız hasatlar, yetiştireceğimiz hayvanlardan dolayı kazanacağımız paralar ile çiftliğimizi geliştirebilir ve yeni çiftçi araçları satın alabiliriz. Son derece detaylı ve uzun bir oyun olan Farming Simulator 17, 3D grafiklere sahiptir ve ses, grafik kalitesi bakımından muazzam bir oyundur. Oynanış bakımından ise kendinizi gerçek bir çiftçiymiş gibi hissetmenizi sağlayacak olan Farming Simulator 17 ‘yi dört gözle bekliyoruz.
a

[mks_icon icon=”fa-star” color=”#dd3333″ type=”fa”] Farming Simulator 17 Ne Zaman Çıkıyor?

Farming Simulator oyun serisini seven ve serinin son oyunu olan Farming Simulator 17 oyununu dört gözle bekleyen oyun severler tarafından Farming Simulator 17 çıkış tarihi son derece merak edilen bir konudur. Farming Simulator 17 ‘nin yapımcısı olan Giants Software firmasının yaptığı açıklamalara göre Farming Simulator 17, 25 Ekim 2016 tarihinde çıkacak ve satışa sunulacak. Böylelikle oyunu bekleyen oyun severler tarafından oynanabilir bir durumda olacak.

[mks_icon icon=”fa-star” color=”#dd3333″ type=”fa”] Farming Simulator 17 Hangi Platformlar İçin Çıkacak?

Farming Simulator 17 ‘yi dört gözle bekleyen oyun severler tarafından merak edilen konulardan biri ise Farming Simulator 17 ‘nin hangi platformlar için yayınlanacağı konusuydu. Farming Simulator 17, yapımcı firma olan Giants Software ‘ın açıklamalarına göre PlayStation 4, Xbox One ve PC yani bilgisayar platformu için çıkacak. Böylelikle her türlü oyun severe hitap etmeyi başaran Farming Simulator 17 ‘nin dört gözle çıkış tarihini bekliyoruz.

[mks_icon icon=”fa-star” color=”#dd3333″ type=”fa”] Farming Simulator 17 Sistem Gereksinimleri

 aa

[mks_icon icon=”fa-star” color=”#dd3333″ type=”fa”] Farming Simulator 17  Trailer İnceleme Videosu

[su_youtube url=”https://youtube.com/watch?v=yCaNUsIMY64″]

Nobody liked ?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir