Ana sayfa » ETS 2 Mercedes-Benz Yeni Travego
Euro Truck Simulator 2

ETS 2 Mercedes-Benz Yeni Travego

 

Euro Truck Simulator modları ne işe yarar?

Euro Truck Simulator modları oyununuza ek özellikler ekleyebilirsiniz ve yeni araçlar ekleyebilirsiniz örnek, olarak bir bmw araba modu indirerek oyunda açarak oynayabilirsiniz aynı şekilde, haritalar indirip değişik yerlere, seyahat edersiniz.

Euro Truck Simulator mod daha fazlasını arıyorsanız kategorisinden daha fazlasını bulabilirsiniz eğer beğendiyseniz yorum ve paylaşarak bize destek olabilirsiniz.

Euro Truck Simulator nedir?

Euro Truck Simulator 2, SCS Software tarafından çıkarılmış olan bir kamyon simülasyonudur.19 Ekim 2012’de çıkmış olan oyun günümüz Avrupa’sını temel almıştır. Oyunda Scania, Volvo, MAN, DAF, Iveco, Renault ve Mercedes- Benz olmak üzere 7 adet lisanslı kamyon markası bulunmaktadır.

Özellikler :

  • Aynalar   yansıyor
  • Direksiyon haraket edebiliyor
  • İbreler haraket edebiliyor

Kurlum
İndirdiğiniz Rar klasörü içerisindeki dosyada yer alan “Travego 2016 Skin.zip” klasörünü “…/Belgelerim/Euro Truck Simulator 2/mod” klasörü içine atın ve değiştirme sorusuna onay verin.

İndir

Gerekli

Gerekli Kurulumu

Kurulum: RAR’dan çıkan “Travego 2016 Araç” ve “Travego 2016 Skin” ZIP dosyalarını Belgelerim/Euro Truck Simulator 2/ mod klasörüne atın ve oyunda Mod Yöneticisinde etkinleştirin.

 

5 Yorum

Yorum Yazmak İçin Tıkla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir