Embers Mod [1.11.2/1.10.2]

Please log in or register to like posts.
News

köz Mod 1.11.2/1.10.2 pek çok daha fazla teknik ile birçok sihir temalı öğeleri sigorta ilginç bir mod olanlar . Size kendi ilgi nedeniyle bu mod gibi umuyoruz.

Not: Bu şu anda ciddi bir iş-içinde-ilerleme ve bunun için planlanan bir çok daha farklı özellikleri eksik, ama şu anda oldukça işlevsel olduğundan emin düşündüm.

özellikleri:

enerji sistemi:

 köz-1.png

(kor olarak adlandırılır) bir bağımsız enerji sistemidir varlık tabanlı transfer yöntemleri ile. Güç hareket etmek kor Emitters ve kor reseptörleri kullanmalısınız.

Prospecting:
 köz-2.png
sınırlı güç senin dünyanda oluşturur. Aday müşteri atmosferik ölçer kullanır ve iğne kor çevresinde olup olmadığını görmek için oynatmak bekler.

kor sıkıyor:
 köz-3.png

kor sıkar. Bir yığında ana kaya düzeyi, madene kor bulduktan sonra aşağı, sulu ve madde borular kullanarak pompa biraz yakıt ve biraz barut bu makinelerin yerleştirin. Zaman içinde sen-ebilmek hulâsa bir madde pompa kullanarak Ember küçük kristaller oluşturacaktır.

cevherleri:

 köz-4.png

üç cevherleri adil standardında vardır: bakır, kurşun ve gümüş. Bakır çoğu kor ile ilgili amaçlar için kullanılır. Kurşun çoğu öğe ile ilgili amaçlar için kullanılır ve gümüş yakında olacak bir özellik için esas olarak kullanılacaktır. Cevheri üretimi tamamen yapılandırılabilir.

madde/akışkan boruları:

 köz-5.png

sıvı ve öğeleri dünya çapında boru taşıma. Bir kolu tarafından desteklenmektedir bir pompa öğeleri ve sadece normal bir boru eklemek için ayıklamak için kullanın.

Coil Isıtma:

 köz-6.png

madde eritme!

sadece damla üstüne, kokuyordu istediğiniz öğeleri pompa bazı kor merkezi bloğu (veya merkezi bloğu yanında mekanik bir çekirdek veya mekanik bir erişimci yanındaki merkezi bloğu yanında mekanik bir çekirdek) içinde. Hangi dışarı bir madde pompa ile pompalanır iç Envanter öğelere giriş.

cevheri iki katına:

 köz-7.png

biraz sıradışı cevheri iki katına! Bu mod koyar bazı cevherler Metal (solda), Smeltery içine bazı kor alt blok vermek ve bu onları içine erimiş metal eriyecek. Bu Stamper üstündeki Stamper uygun bir damga ile koymak Bankası o out Pompalar ve o-ecek çevirmek senin metal külçe veya tabak gibi çeşitli madde formları içine. Stamper Bankası çıkan maddeleri dünyaya pop veya bir depo gözü arkasında girdi onları.

video spot:

gerektirir:

Minecraft Forge

köz Mod Download golf sahası:

için Minecraft 1.10.2

için Minecraft 1.11.2[19459004Server1-sunucu 2

Download indirmek]

Server 1 İndir Server 2

sonrası Köz Mod [1.11.2/1.10.2] indirme Minecraft mods, kaynak paketleri, doku paketleri, derileri üzerinde ilk çıktı… .

Nobody liked ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir