Dooglamoo Cities Mod [1.11.2/1.10.2] – Building City

Please log in or register to like posts.
News

bina ile Dooglamoo şehirler için Mod Minecraft

Roma bir günde inşa değildi. Dooglamoo şehirler Mod kullanmaya başladığınızda da şehir değil. Onun ana işlevi Dooglamoo şehirler Mod olarak şehirler yanı sıra tasarlamak ve Sanayi oluşturmak oyuncular sağlar. Bir oyuncu hayatta kalma modu’nda olduğunda, epik vizyonu oluşturmak için yeterli kaynak almak için zorlu bir mücadele olduğunu. Ancak, Dooglamoo şehirler Mod 1.11.2[19459003ile] kaynakları büyümek şehir yapmak için çok büyük miktarda toplamak edebiliyoruz.

bir şehir tasarımı ve büyümek şehir yapmak için gereken kaynakları büyük miktarda toplamak için sanayi oluşturmak sağlar.

Ayrıca bkz: The City kaynak Pack

mod ile çok seçenek:

Minecraft oyunu başlatmak her zaman, el değmemiş bir özellik ile başlamak. Çok büyük bir dünya ile mükemmel arazi (biome) şehir için seçmek zordur. Neden biraz keşfetmek. Terk edilmiş şehirler başlatmak için iyi bir yer yapmak. Dooglamoo şehirler Mod 1.11.2/1.10.2 ile sen etrafında kendi şehir oluşturma veya yeniden tamamen işlevsel bir şehir haline yeniden kaynakları harabeye yem. Seni yok etmek istiyorum çetelerin için dikkat et.

başlamak Afresh kullanarak Dooglamoo şehirler Mod

olup yeni tasarlanmış şehrini inşa etmek kadar basit hayatta kalma ya da yaratıcı modu oynuyorlar. Epik binalar planlıyorsanız, yaratıcı modu er, yenilmez olduğu ve açlık yok mesele oraya. Şehrinizi tasarladıktan sonra düz inşaat mod dolandırıcı öbeği kullanarak sıçrama. Çok daha fazla seçeneğiniz vardır ve onlar hayatta kalma modunda oynuyorlardı daha genel olarak daha güvenli gibi görünüyor.

başlatmak para yapma

Dooglamoo şehirler Mod minecraft kullanarak şehir oluştururken, çeşitlendirmek veya belirli bir sektörde uzmanlaşmak seçebilirsiniz. Belki de bütün madencilik sektörü başlarsanız daha fazla para kazanırsınız. Senin biome ormana erişim verirse, muazzam bir kereste başlatın. Ayrıca gıda Yerel çiftlikleri vermek veya hammadde almak ve daha sonra vermek için bazı ürünler üretmek seçebilirsiniz. Nasıl böylece şehir başarılı para kazanmak istiyorum sizin tercihinizdir.

özellikleri:

Bu çok yaratıcı oyun için bazı harika özellikler ekler. Terk edilmiş şehirler, yağma tarafından şehirler oluşturmak ve alma veya verme için küresel bir Pazar. Saldırabilir kuraklık, yangın ya da sanayi hatası gibi bazı olağanüstü vardır. Sanayi yönetmek zorunda değilsiniz, otomatik olarak çalıştırır zaman küme. İnşaat ve onarım binaların da otomatiktir. En iyi özelliklerinden biri tasarım ve her binanın dış zevk için inşa var. Hayallerinizdeki şehir bugün mod ile oluşturmaya başlayın.

  • oluşturulan yağma
  • alma/verme öğeleri ile terk edilmiş şehirler küresel bir pazar
  • felaketler: kuraklık, yangın, sanayi hatası
  • otomatik Sanayi
  • ayarlanabilir vergi oranı
  • otomatik oluşturmak ve Binalar
  • tamir oyuncu yapılandırır her binanın görünüm
  • -oyun içi referans kitabı
  • başarıları

vitrin:

işçiliği tarifleri :

Trade Buildings:

dooglamoo-cities-mod-buildings

Finance Blocks:

dooglamoo-cities-mod-financials

Resource Industries:

dooglamoo-cities-mod-laborers

Manufacturing Industries:

dooglamoo-cities-mod-manufacturers

Worker Blocks:

dooglamoo-cities-mod-workers

dooglamoo-cities-mod-workers-2

Requires :

Minecraft Forge

değişiklikleri:

[[Visit blog to check out this spoiler]]

Download golf sahası:

için Minecraft 1.11.2

için Minecraft 1.11

sunucudan 1 -sunucu 2

İndir indirme Download sunucusundan 1 Download–dan Minecraft 1.10.2[19459008içinsunucu2

]

1 -sunucu 2

Download sunucudan indirme kredi: Dooglamoo

post Dooglamoo şehirler Mod [1.11.2/1.10.2]-bina şehir ilk indirme Minecraft mods, kaynak paketleri, doku paketleri, Skins, ortaya çıktı… .

Nobody liked ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir