Dark Roleplay Medieval Mod [1.11.2/1.10.2/1.9.4] – Create entire worlds

Please log in or register to like posts.
News

Minecraft tamamen insanlar bilgisayar oyunları nasıl algıladıkları değişti. Bütün dünyaları, onlar toplamak, kaynakları kullanarak sanal alanda hayal güçlerini oluşturmak için oyuncular olsun aslında oldukça ilgi çekici yapar. Oyun başlattı beri oyuncular az ya da aynı oyun ortamında oyun oynamak zorunda kalmışlardır. Ancak, karanlık rol oyun ortaçağ mod hala gibi ve Minecraft üzerinde zevk için geldik görünüşte sınırsız olanaklar koruyarak yepyeni bir ortam sunar.

karanlık rol oyun ortaçağ mod sizin için mağaza var öğren oku.

yeni oyun

daha önce belirtilen yukarıda, Minecraft meraklıları kendi sanal dünya aynı ortamda oyun başladığından beri inşa etmek oldu. Karanlık rol Ortaçağ mod 1.11.2/1.10.2 yardımı ile bu değiştirmek ve yeni bir deneyim zevk mümkün olabilir. Mod oyuncular oyun RPG tarzı norm nerede bir dünyaya tanıttı. Oyun bu tarzı tercih değil oyuncular bu mod sakınmak. Ancak, o kim beğenmek yeni çevre ve ek özellikler kontrol dışarı bir patlama olacak.

olduğunu bile oyun ortamı ve oyun tarzı ile bu değiştirmek; kayda değer = hala tüm eğlenceli olsun Minecraft özellikleri.

 dark-roleplay-Ortaçağ-mod-4.png

geleneksel özelliklere ek olarak yeni özellikler

Minecraft, karanlık rol oyun ortaçağ mod 1.11.2[19459002kullanılanolmuştur] çeşitli yeni ve eğlenceli özellikler ile geliyor. Her şeyden önce mod blok çeşitli oyun ortamı içine ekler. Bu bloklar farklı yetenekleri oyun eklemek ilginç bir olmasıdır. Ayrıca, bir grup yeni öğeler ve kaynakları oyunun eklenir. Oyuncular, onların karakter güçlendirmek için bu öğeleri ve kaynakları kullanabilirsiniz.

 dark-roleplay-Ortaçağ-mod-nasıl çalıştığını 5.jpg

karanlık roleplay Ortaçağ mod için Minecraft kullanırken, kurulan sınıf ve beceri sisteminden bir sınıf seçmek için gerekli olacaktır. Bu beceri ve yetenekleri karakter oyun sırasında kullanabileceğiniz çeşitli erişim sağlar. Sağlanan sınıfları listesi olduğundan, her en az bir kez böylece için farklı yetenek ve güçleri kullanılabilir bir fikir edinmesini seçmek için fırsat almanız tavsiye edilir.

 dark-roleplay-Ortaçağ-mod-yeni özelliklerinden yararlanmak için 6.jpg

karanlık roleplay Ortaçağ mod 1.11.2/1.10.2[19459003sunulan]onu yüklemeniz gerekir. Minecraft Forge 1.11.2[19459008yükleyerekilkbaşlamak]. Bu karanlık Roleplay çekirdek yüklemesi ile takip. Mod’s dosya indirme ve .jar dosyasını mods klasörü koydu. O kadar; daha önce hiç gibi Minecraft zevk hazırsınız!

nasıl yüklenir?

  1. Minecraft Forge Installer sürüm download en yeni .
  2. yükleyiciyi çalıştırın ve istemci/sunucu seçin.
  3. koşmak Minecraft Forge profilinden
  4. oyun şimdi çıkmak Minecraft yeniden başlatmak ve oyun

başlamak Download golf sahası:

için Minecraft 1.8.9

–dan bağlantı 1 Download link 2

için Minecraft 1.9

Download Link 1 Download link 2

için Minecraft 1.9.4 ve 1.10.2

Download–dan bağlantı 1 Download link 2

için Minecraft 1.11.2

Download bağlantı 1 Download link 2

–dan Yazar: JTK222

yazı karanlık Roleplay Ortaçağ Mod [1.11.2/1.10.2/1.9.4]-oluşturma tüm dünyalar ilk ortaya çıktı Minecraft indir mods , Kaynak paketleri, doku paketleri, Skins,… .

Nobody liked ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir