Cooking for Blockheads Mod for Minecraft [1.11.2/1.10.2/1.9/1.7.10]

Please log in or register to like posts.
News

için mankafalara mankafalara Mod için Minecraft

için pişirme Mod için yemek yemek mankafalara mod için bir yemek kitabı yalnızca şu anda, stoğunuzdaki carry things ile yapabilirsiniz tarifleri gösterir Minecraft ekler. Ayrıca gıdalar hemen sadece yemek tarifleri üzerinde tıklayarak zanaat kitap isteğe bağlı yükseltilmiş sürüm ekler.

birlikte oluşturan bir çoklu mutfak yapısı kapattı. = Ana bileşeni, yemek kitabı blok biçimli ve diğer çoklu mutfak bölümleri yemek gıda maddeleri yalnızca kokuyordu fırın, kullanır tablo, oluşur ve eritme yeteneği tabloya yemek için yemek tarifleri, yemek tarifleri ve buzdolabı için saklamak için kullanılan aracı raf su sağlayan lavabo sağlar , nerede tüm malzemeyi saklayabilir. Bu akılda, Pam’in Harvestcraft (ve bir sürü yeni yemek eklemek diğer mods) ile yapıldı olarak sadece bir mutfak ustası olma yolculuğunuz başlıyoruz Eğer oldukça ezici alabilirsiniz.

göreli mesaj:

özellikleri:

 • zanaat veya bu da gıda maddeleri stoktan,
 • şeylerle zanaat stok
 • yükseltildi tarif kitabı (işçiliği kitap) var şeyler ile kokuyordu tüm gıda öğeleri gösterecek şekilde tarif kitabı çoklu yemek tablo (blok formu kitapta) oluşan mutfak , Fırın pişirme, lavabo, buzdolabı ve aracı raf
 • sadece tüm gıda madde tarifleri göstermek için #NoFilter kitap (olursa olsun ne malzemeler elinizde bulunan)
 • en besleyici gıdalar OPTIONS sıralama yapabilirsiniz.
 • destekler Pam’in Harvestcraft: Pam’in araçları her zaman kabul edilebilir olarak kullanılabilir ve garip 1 + 1 = 2 yemek tarifleri göstermez.

mankafalara Mod tanıtımlarında pişirme:

Cooking-for-Blockheads-Mod-Screenshots-5.jpg
Cooking-for-Blockheads-Mod-Screenshots-6.jpg
Cooking-for-Blockheads-Mod-Screenshots-8.jpg
Cooking-for-Blockheads-Mod-Screenshots-9.jpg
Cooking-for-Blockheads-Mod-Screenshots-7.jpg

çoklu mutfak

kullanılabilir gıdalar

alternatif tarifleri

 yemek-için-mankafalara-mod-3

pişirme fırın

 yemek-için-mankafalara-mod-4

Mod vitrinler:

işçiliği tarifleri:

tarifi kitap

tarifi kitabı yemek tablo ana bileşeni, ama bu da kendisi tarafından kullanılabilir. Sağ içinde hızlı bir şekilde görüntüleyebilir (ve yükseltilmiş sürümü zanaat) sen-si olmak, stoğunuzdaki maddeler kullanarak öğeleri onun arayüzü açılacaktır.

kullanım:

 • arayüzünü açmak için Adres Defteri’ni sağ tıklatın. Sağ tarafta sen-ecek görmek zanaat gıdalar ne malzemeler ile kullanılabilir olması. Sol ve araç ipucu tarifi ekranda gösterildiği gibi bazıları ek araçlar gerektirebilir.
 • bir gıda bir kez onun tarifi için tıklayınız. Mankafalara 2 (işçiliği sürümü) için yemek varsa, başka bir zaman bir-in o Craft’ı tıklatın. Bir yığın zanaat için shift-bunun yerine tıklatın.
 • birden çok olası değişimler ile yemek tarifleri için gezinmek için soldaki aralarındaki görünür ok düğmelerini tıklatabilirsiniz.
 • cevheri sözlük girişleri ile yemek tarifleri için tarifi ızgara öğeleri yanıp söner birbiri ardına yukarı. Belirli bir madde için kilitlemek için tarifi ızgara yuvaya tıklatın veya kaydırma tekerleği üzerinde kullanın.
 • #NoFilter Edition taşıdığın ne malzemeler ne olursa olsun tüm kullanılabilir yemek tarifleri gösterecektir.

arabirimi

 yemek-için-mankafalara-Mod-2.png
 yemek-için-mankafalara-Mod-3.png
 yemek-için-mankafalara-Mod-6.png

yemek tablo:

yemek tablo bir çoklu mutfak çekirdeğidir. Sağ mutfak malzemeleri kullanarak öğeleri hızlı bir şekilde zanaat tarif kitabı arabiriminin getirecektir. Saymak bir mutfak için sırayla bağlı olarak, blok birbirine dokunması gerekir. Mutfakta daha fazla yan yana değil blok bağlanmak için kullanılabilir.

kullanım:

 • pişirme tablo yerleştirin ve buzdolabı gibi diğer mutfak blokları ile bağlayın. Fridgde (veya envanter) malzemeyi koyun ve pişirme tabloyu sağ tıklatın. Sağ tarafta sen-ecek görmek zanaat ne var gıdalar kullanılabilir. Sol ve araç ipucu tarifi ekranda gösterildiği gibi bazıları ek araçlar gerektirebilir. Bir yemek bir kez onun tarifi görmek için başka bir zaman zanaat bir-in o için tıklatın’ı tıklatın. Bir yığın zanaat için shift-bunun yerine tıklatın.
 • birden çok olası değişimler ile yemek tarifleri için gezinmek için soldaki aralarındaki görünür ok düğmelerini tıklatabilirsiniz.
 • cevheri sözlük girişleri ile yemek tarifleri için tarifi ızgara öğeleri yanıp söner birbiri ardına yukarı. Belirli bir madde için kilitlemek için tarifi ızgara yuvaya tıklatın veya kaydırma tekerleği üzerinde kullanın.
 • yemek tablo, birçok mutfak blokları gibi boyalı bir boya ile sağ tıklatarak.
 • #NoFilter edition ile pişirme tablo sağ açar mısın bunu bir #NoFilter yemek tablo, her zaman sadece olanlardan ziyade tüm tarifleri gösterir yüzden yapım o şu anda yemek yapabilirsin.

 yemek-için-mankafalara-Mod-7.png

pişirme fırın:

fırın yemek gıda büyük miktarda verimli ve hızlı. Çoklu mutfak bir parçası olarak kullanıldığında, eritme tarifleri pişirme tablo kilidini açmak olacaktır. Çoklu mutfak içinde mevcut olacak dört araçlar için Yuvaları de sağlar (görsel, Pam’in Harvestcraft araçlar için onlar, ama orada bir şey koyabilirsiniz).

kullanım:

 • kömür soldaki yakıt yuvaya yerleştirin. Çiğ gıda üst üç yuva yerleştirin. Fırın otomatik olarak dokuz öğeleri kendi iç arabelleğini çek, onlara yemek, ve onları onları çıkış yuvaları için sağ tarafta hareket ettirmek yere.
 • Eğer sen shift-sağ tıklatma kapıyı o fırın sadece sağ tıklatarak öğeleri koymak izin arayüzü açmadan-ecek açık onları ön tarafa.

 yemek-için-mankafalara-Mod-8.png

buzdolabı:

buzdolabı olan bir depolama bloğu için çoklu mutfaklar, mutfak tezgahı için benzer. Buzdolabının içinde Ingredientss için yemek tarifleri pişirme tabloda sunulacaktır.

kullanım:

 • buzdolabı’nın arabirimini açmak için sağ tıklatın. Bu temelde bir göğüs gibi.
 • Eğer sen shift-sağ tıklatma kapıyı o buzdolabı sadece sağ tıklatarak öğeleri koymak izin arayüzü açmadan-ecek açık onları ön tarafa.
 • buzdolabı, lavabo ve mutfak tezgahı, gibi saygısız yatay olarak tabanlı yer–dan o açıyla.
 • buzdolabı, birçok mutfak blokları gibi boyalı bir boya ile sağ tıklatarak.

 yemek-için-mankafalara-Mod-9.png

lavabo:

lavabo gelir ile iki işlev: kendisi, kova su, temiz boyalı yün veya zırh ile doldurun ya da sadece eğlenceli hale getirmek için sağ olabilir su sıçraması. Çoklu bir mutfak bir parçası olarak kullanıldığında, su kovaları (veya Pam’in taze su) gerektiren tarifleri (bazıları hala bir kova ama gerekebilir) lavabodan su otomatik olarak kullanır.

kullanım:

 • kova suyla doldurmak için bir kova ile sağ tıklatın. Boyalı yün veya renk temiz zırh ile sağ tıklatın.
 • bazı modpacks lavaboya işlevsel olması için içine su pompası gerektirebilir.
 • evye, birçok mutfak blokları gibi boyalı bir boya ile sağ tıklatarak.

 yemek-için-mankafalara-Mod-10.png

aracı raf:

aracı raf tutar çoklu mutfak için kullanılabilir olacaktır iki araçları. Ayrıca sadece tek başına kullanabilmeniz için bir… şey, raf aracı.

kullanım:

 • bir öğeyi öğe aracı rafa koymak için el ile aracı kabin sağ tıklatın. Aracı raf sağ Ne zaman zaten bu noktada bir öğe vardır almak veya ögeyi takas.

 yemek-için-mankafalara-Mod-11.png

baharatlık:

baharatlık tutan çoklu mutfak için kullanılabilir olacaktır en çok dokuz malzemeler.

kullanım:

 • baharatlık bir madde madde baharat rafa koymak için el ile sağ tıklatın. Ne zaman yer almak veya takas ögeyi öğe zaten baharatlık sağ tıklatıp seçin.
 • Ayrıca baharatlık arabirimi boş bir el ile sağ tıklatarak açın ve içeriğini bu şekilde yönetmek.

mutfakta yerde: mutfakta bile onlar doğrudan dokunursan mutfak blokları birbirine bağlanmak için kullanılabilir. Decorational amaçlar için de kullanmak güvenlidir.

Mutfak tezgahı:

Mutfak sayacıdır depolama bloğu için çoklu mutfak, buzdolabı için benzer. Kasanın içinde Ingredientss için yemek tarifleri pişirme tabloda sunulacaktır.

kullanım:

 • Mutfak sayacın arabirimini açmak için sağ tıklatın. Bu temelde bir göğüs gibi.
 • Eğer sen shift-sağ tıklatma kapıyı o sayaç sadece sağ tıklatarak öğeleri koymak izin arayüzü açmadan-ecek açık onları ön tarafa.
 • Mutfak tezgahı, lavabo ve buzdolabı, gibi saygısız yatay olarak tabanlı yer–dan o açıyla.
 • Mutfak tezgahı, birçok mutfak blokları gibi boyalı bir boya ile sağ tıklatarak.

mutfak köşesi:

Mutfak Köşe mutfak blok köşelerinde bağlanmak için nerede diğer blok aptal görünmez miyim kullanılabilir.

kullanım:

 • Mutfak Köşe, birçok mutfak blokları gibi boyalı bir boya ile sağ tıklatarak.

ekmek kızartma makinesi:

ekmek kızartma makinesi Untoasted tost tost dönüştürmek için büyülü Isıtma güçleri sahip. Bir tek başına taşı olarak davranır ve çoklu mutfak için herhangi bir daha fazla işlevsellik sağlamaz. Not sırayla çalışmak ekmek kızartma makinesi, tost olması gerekir ekleyerek bir mod (örneğin Pam’in Harvestcraft) yüklenmiş.

kullanım:

 • ile desteklenen bir tür ekmek tost makinesi sağ tıklatın (Pam’in için normal ekmektir) bu koymak için. Aynı anda iki adet ekmek tost makinesi koyabilirsiniz.
 • ekmek kızartma makinesi tekrar dolduğunda (veya boş bir el ile) sağ kızartma işlemi başlayacak. Biraz zaman geçtikten sonra bitmiş tost üstündeki açılır.

süt Jar: süt kavanoz küçük bir kap süt sekiz kova tutmak mümkün değil. Çoklu bir mutfak bir parçası olarak kullanılan, onun süt lüzum o tarifleri için sağlayacaktır.

kullanım:

 • süt süt süt kavanoza koyun bir kova ile sağ tıklatın. Onu almak için boş bir kova ile sağ tıklatın geri dışarı.

inek bir kavanoza:

bir kavanoza inek süt Jar dayalı bir dahi buluş olduğunu. İçinde sürekli olarak zaman içinde süt üretecek küçük bir inek var.

kullanım:

 • süt süt süt kavanoza koyun bir kova ile sağ tıklatın. Onu almak için boş bir kova ile sağ tıklatın geri dışarı.

nasıl yemek için mankafalara Mod yüklemek için?

 1. Minecraft Forge
 2. ihtiyacınız emin olun indir Pişirme mankafalara Mod için bağlantıları aşağıdaki dosyadan
 3. Başlat menüsüne gidin. Türü: % appdata%/.minecraft. % Appdata%/.minecraft[19459011çalıştırmakiçinEntertuşunabasın]
 4. minecraft/modsfolder gidin. Mods klasörü yoksa, mods klasörüne
 5. bir
 6. koymak Mod dosyası oluşturmak Forge profil, sonra açık menü

kullanarak Minecraft başlatmak Download golf sahası:

için Minecraft 1.7.10

Download Link 1 Download link 2

Minecraft 1.8.9[19459006için]

Download–dan bağlantı 1 Download link 2

için Minecraft 1.9

Download Link 1 Download link 2

için Minecraft 1.9.4

Download Link 1 Download link 2

için Minecraft 1.10.2

Minecraft için Download–dan bağlantı 1 Download link 2

1.11.2

Download link 1 Download link 2

–dan–dan kredi: BlayTheNinth

yazı mankafalara Mod için pişirme Minecraft [1.11.2/1.10.2/1.9/1.7.10] indirme Minecraft mods, kaynak paketleri, doku paketleri, Skins, ilk turlarında ortaya çıktı… .

Nobody liked ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir