Better Foliage Mod [1.11.2/1.10.2/1.8/1.7.10]

Please log in or register to like posts.
News

daha iyi yeşillik mod temelde fırsatlar ile bir şey Minecraft bitki örtüsü. Başka bir deyişle, bu mod bitki örtüsü daha gerçekçi bir görünüm vermek için oyun içinde geliştirmek için tasarlanmıştır. Daha iyi yeşillik mod geliştirmek gölgelendiricileri mod yaprakları, buğday, çim ve çiçek-temelde bir şey bitki örtüsü ile bir ilgisi yoktur.

özellikleri:

ekstra yaprakları

daha eklemek sağlar bırakır 45 derecelik açıyla ağır görünür olduğu. , Bu mod ağaçlara bloklu, ancak, daha iyi yeşillik mod 1.11.2[19459005görmek]yüzeysel ve ağaçlar dolgunluk artırmak mümkün olabilir.

kısa otların

aralarında yeşillik daha iyi özellikleri, bu özellik uzun otların benzeyen kısa çim çimen blok üzerine eklemenize izin verir. Bu orman zemin ve çayırlar görünümünü geliştirir.

Bu mod olmadan yuvarlak günlükleri

oyun ahşap günlükleri görünür şekil, parçalı ve gerçekçi olmayan kare. Ancak, daha iyi yeşillik mod 1.11.2/1.10.2 ile bloklar, şimdi sekizgen şeklinde, kenarları biraz daha düzgün ve günlükleri dairesel formda görünmesi anlamına gelir vardır.

mod ile daha iyi kaktüsler

kaktüsler bitki örtüsü artık bloklu mod onları düzensiz, yuvarlak bir çekirdek veren doğal bir görünüm verir. Kaktüs düzensiz bir özellik veren yanı sıra, mod yapışmasını-out silah gerçek kaktüsler bitki örtüsü için benzer kaktüslerin verir.

daha iyi zambak yastıkları

özellikleri mod içine su, gerçek hayat ile benzer sopa bazı kökler ekler olarak lily keçe bitki örtüsü hayat verir. Ayrıca, zambak yastıkları renkli çiçekler üstünde tepe-in belgili tanımlık yastık verilir.

sazlık

o hangi sürüngen kir bloklar üzerinde su dışında bazı sazlık eklemenize izin verir. Bu özellikleri yapar nehirleri gölleri ve kıyı şeridi daha gerçekçi bir görünüm var. Rüzgarlı olduğunda gölge mod ile oyuncular dalgalı sazlık sahip olacak.

yosun kirli bloklar derin sularda yosunlar ekler.

sahne bakmak daha gerçekçi hale

mercan daha iyi yeşillik mod mercan okyanus dibinde eklemenize olanak sağlar.

Netherrack üzüm

netherrack üzüm netherrack alt kısmında eklemenize olanak sağlar. Bir zindan bakmak ve duyumsamak, sağ şaşırtıcı Nether verir gibi bu önemli mi?

düşen

yaprakları şimdi düşme olabilir daha iyi yeşillik mod minecraft ile bırakır. Ne zaman rüzgar hızlı esiyor böyle düşen yaprakları Rüzgar ve darbe daha hızlı reaktif vardır. Ayrıca, yaprakları aslında farklı yönlere havaya.

ruhlar

bir temiz daha iyi yeşillik yükselen ruhlarının özellikleri olan ruhlar için gelen ruh kum açmaktadır ektir. Bu ruhlar yukarı doğru bir tirbuşon çekimde ayağa kalkın.

 daha iyi-yapraklar-Mod-1.jpg

kullanımı

mod yalnızca, istemci olsa da yanlışlıkla eklerseniz bu senin sunucu çökmesi olacak değil.

ekstra yaprakları bir hava blok dokunmadan en az bir tarafı var her yaprak bloğu için işlenir. Çim çimen blokları üstlerindeki bir hava bloklu için işlenir.

bir yapılandırma GUI, acele F8 (biçim) veya mod listenizde seçtikten sonra config düğmesini kullanarak tarafından açılmış olduğunu. Burada ot ve yaprak işleme seçeneklerini ayarlayabilirsiniz.

orada olmalıdır kısa çim ile ufak bazı rahatsızlık ‘s: mipmaps ve şeffaflık iyi arkadaş olmadığı için , çim bir mesafede olması gerektiği ve büyük düz yamalar çim bakmak biraz garip daha koyu görünüyor. Beygir gücü bunun için varsa, mipmaps kapatmak ve video ayarlarında anisotropic filtreleme krank.

GLSL Shader Mod 1.11.2[19459005ilegayetiyiçalışıyor]. Yine de kısa çimlere etkinleştirmek isteyebilirsiniz: çim Görünüşe göre biraz (değil) blok yüzüyor gölge harita çözünürlüğü nedeniyle.

onları çok kolay yapma anında oluşturur gibi mod her yaprak türü, çapraz yaprak çokgenler için sağlanan dokular gerekmez: Bu her mod ve doku paketi otomatik olarak destekleyecek.

desteklemek için onaylı bırakır: vanilya, BOP, Natura, ormancılık ve Thaumcraft .

mod inceleme:

nasıl kurulur?

  1. Forge API
  2. ihtiyacınız emin olun daha iyi yeşillik Mod Download bağlantıları aşağıdaki dosyadan
  3. Başlat menüsüne gidin. Türü: % appdata%/.minecraft. % Appdata%/.minecraft[19459014çalıştırmakiçinEntertuşunabasın]
  4. minecraft/modsfolder gidin. Mods klasörü yoksa, mods klasörüne
  5. bir
  6. koymak Mod dosyası oluşturmak Forge profil, sonra açık menü

kullanarak Minecraft başlatmak Not: lütfen Minecraft ile herhangi bir sorun olmayacak bu yüzden herhangi bir mods yüklemeden önce bir yedek oluşturmak emin olun.

download golf sahası:

için minecraft 1.7.2

minecraft 1.7.10[19459006içinServer1-sunucu 2

Download indirmek]

Server 1 İndir

Server 2

minecraft 1.8 için Download Server 1 -sunucu 2

Download minecraft için 1.8.9

Server 1 İndir

Server 2

için minecraft 1.9 indir Server 1 -sunucu 2

Download minecraft 1.9.4[19459006için]

için minecraft 1.10.2[19459006Server1-sunucu 2

Download indirmek]

Server 1 -[İndir İndir

Server 2

için minecraft 1.11 indir Server 1 -sunucu 2

Minecraft 1.11.2[19459006için İndir]

Server 1 -sunucu 2

İndir Download kredi: octarine-gürültü

sonrası daha iyi yeşillik Mod [1.11.2/1.10.2/1.8/1.7.10] ilk indirme Minecraft mods ortaya çıktı , Kaynak paketleri, doku paketleri, Skins,… .

Nobody liked ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir